A Nyíregyháza a Pakstól, a Dunaújváros a Videoton FC-től kapott ki 3-0-ra az OTP Bank Liga 2. fordulójának szombati játéknapján.
A cikk folytatódik..! kattintson ide!
Megosztás:
A cikk folytatódik..! kattintson ide!
XLsport @ 2004-2026 @ Silver Team