Esélyeshez méltóan nyert a kalapácsvető Pars Krisztián, Orbán Éva, valamint a súlylökő Márton Anita a Székesfehérváron zajló atlétikai országos bajnokság második napján.
A cikk folytatódik..! kattintson ide!
Megosztás:
A cikk folytatódik..! kattintson ide!
XLsport @ 2004-2026 @ Silver Team