Az OSC kihasználta a lehetőséget

OSCtothlaszlo01

Szerdai meccsén egyenlített az OSC a Szolnok ellen a bajnoki elődöntőben. Sorsdöntő meccs jön szombaton.

Szombaton jön a harmadik elődöntő mérkőzés (Fotó: Balogh Máté)

Hozzuk ki a lehetőségből a legtöbbet – mondta Tóth László oldalunknak, amikor leült az OSC kispadjára Vincze Balázs helyére.

A tegnapi Szolnok elleni meccsen aztán kihozta az újbudai csapat a legtöbbet a találkozóból. Szinte végig Salamonék irányítottak. Kisebb megingás azonban volt, hiszen 6-3 után hármat is lőtt a Tisza-parti együttes, így a vége előtt bő két perccel nyitott volt minden, de jött Bátori és végül lezárta a meccset, 7-6. Szombaton így jöhet a harmadik meccs.

Ha már Tóth Lászlót idéztük az elején, jöjjön most is tőle egy mondta: Úgy szálljunk vízbe, hogy ha van kínálkozó esély nyerni, akkor azt használjuk ki – mondta a tréner hetekkel ezelőtt.

Nos, az OSC-nek biztosan szombaton is lesz lehetősége a győzelemre. Az, hogy kihasználja-e nagy kérdés. Szolnokon biztos nem lesz egyszerű dolga a címvédő otthonában.