uvsenoi0101

Az UVSE nem kegyelmezett a Dunaújvárosnak a női Ob I., 4. fordulójában.

uvsenoi0101

A tavalyi két döntős együttes csapott össze a női Ob I., 4. fordulójában.

A mérkőzésen a vendégeknek nem volt ellenszere az UVSE ellen. már az első negyedben 3-1-re elhúztak a lilák, majd az előnyüket a második nyolc percben növelték. Kövesdi Vivien remekül helyettesítette Tóth Ildikót centerben, ennek is köszönhető a két gólja, a mezőny egyik legjobbja volt. A harmadik negyedben már 11-4 volt az eredmény, tehát a záróakkord előtt eldőlt a találkozó. Az utolsó nyolc percben kozmetikázott az eredményen az Újváros, így 13-7 lett a vége.

Már csak az UVSE és a BVSC hibátlan a bajnokságban.

Női Ob I., 4. forduló:

UVSE – Dunaújváros 13-7 (3-1, 5-2, 3-1, 2-3)

UVSE: Gangl – Czigány 1, Csabai 2, Kisteleki H. 2, Szücs, Keszthelyi 2, van der Sloot. Csere: Takács V. 3, Kuna 1, Hertzka, Kövesdi 2, Kiss E., Maczkó (kapus). Vezetőedző: Áts Bertalan

Dunaújváros: Kiss A. – Menczinger 1, Szilágyi D. 1, Mchunu 2, Ziegler, Vályi V., Gurisatti. Csere: Horváth B., Vályi F., Garda 3, Somhegyi, Slagter, Kasó (kapus). Vezetőedző: Mihók Attila