Bacca gólja csak egy pontra volt elég Torinóban

A Milan 1-1-es döntetlent játszott a Torinóval a Serie A 8. fordulójában.

Egyik csapat sem lehetett túl bizakodó a szombati összecsapás előtt, a torinóiak bár az ötödik helyen álltak a 8. forduló előtt, előző, Carpi elleni találkozójukon vereséget szenvedtek, a középmezőnyben szerénykedő Milan pedig zsinórban két meccset bukott, 4–0-s vereség a Napolitól, előtte pedig egygólos a Genoa otthonában.

Az első félidő finoman szólva nem ugrasztotta talpra a torinói közönséget. Sokatmondó statisztikai adat: az első 45 percben összesen négy kapura tartó lövést számlálhattunk. Ez az idény legrosszabbja.

Lépjünk is gyorsan tovább, a fordulás után már nagyobb kedvvel vetették bele magukat a játékba a felek, jött a gól is. Egy tökéletesen kijátszott akció végén Carlos Bacca kapta Bertolaccitól a labdát hét méterre a kaputól, majd állított rajta egyet és elemi erővel a léc alá bombázott (0–1).

Igen ám, de a hazaiak nem adták ilyen könnyen magukat, jött az egyenlítés! Az egy perce a pályán lévő Belotti vállal tette Daniele Baselli elé a labdát, majd kilőtte a rövid alsót (1–1).

TORINO – MILAN 1-1

Időpont: 2015.10.17. 20:45
Helyszín: Stadio Olimpico, Torino
Játékvezető: Gervasoni
Gólszerzők: Baselli (73.) ill. Bacca (63.)
Sárga lapok: Baselli, Glik, Bovo ill. Kucka, Bonaventura, Romagnoli, Diego López

TORINO: Padelli – Bovo, Glik, Moretti – Zappacosta (Belotti 72.), Acquah, Gazzi (Vives 46.), Baselli, Molinaro – Maxi Lopez, Quagliarella (Benassi 80.).

Cserék: Castellazzi, Ichazo, V.Mantovani, Gaston Silva, Prcic, J.Martinez, Amauri.

MILAN: Diego Lopez – Abate, Alex, Romagnoli, Antonelli – Kucka (Poli 86.), Montolivo, Bertolacci – Cerci (Honda 88.), Luiz Adriano (Bacca 55.), Bonaventura.

Cserék: Abbiati, Donnarumma, De Sciglio, Zapata, Mexes, Calabria, José Mauri, De Jong, Suso.