Bajnokok Ligája: A Fradi és a Szolnok is fájó vereséget szenvedett

BatoriBenceSzolnok

Mindkét magyar együttes idegenben kapott ki.

ftc2018190929

A Fradi a Pro Recco otthonában ugrott vízbe a BL harmadik körében. A zöld-fehér együttesnek nélkülöznie kellett Varga Dénest, Stefan Mitrovicsot és Slobodan Nikicset. Ennek ellenére derekasan helyt állt a magyar klub, hiszen a nagyszünet után – amikor is 3-3 állt az eredményjelzőn – tudta csak a maga javára fordítani a meccset a hazai gárda. A vége 6-9 lett.

A másik magyar csapat Dubrovnikban vendégszerepelt. A Szolnok az első és az utolsó negyedet rontotta el. A mérkőzés elején 3-1-es hátrányba került, ám a nagyszünetre már 4-4-re módosította az állást. A záróakkordra egygólos előnyt harcolt ki, de ezek után nem sikerült gól lőnie, még a hazaiaknak kettőt is. A vége 7-8 lett

Ami a további mérkőzéseket illeti, az Eger tegnap győzött a Bukrest ellen a Barceloneta idegenben még a Brescia otthon gyűjtötte be a három pontot az A-csoportban. A B-jelű nyolcasban a Mladost és a Sport Management vendégként ért el sikert, még az Olympiakosz otthon verte a Crvena Zvezdát.

Bajnokok Ligája, 3. forduló, eredmények:

A-csoport:

Pro Recco – FTC Telekom 9-6 (1-2, 2-1, 3-2, 3-1)
Gólszerzők: Ivovics 2, Echenique 2, Di Fulvio 2, Velotto 1, Aicardi 1, Filipovics 1 ill. Vámos 2, Jansik Sz. 2, Younger 1, Mezei 1

ZF-Eger – Steaua Bukarest 13-9 (2-1, 3-3, 5-1, 3-4)
Gólszerzők: S. Rasovics 3, Murisics 3, Decker 2, Vlachopulosz 2, Gyárfás 1, Hosnyánszky 1, Avramovics 1 ill. Fulea 4, Kapotsis 2, Gheorghe 2, Marinics 1

Dynamo Moszkva – CNA Barceloneta 12-13 (3-4, 2-2, 4-6, 3-1)

Brescia – Crvena Zvezda 7-2 (3-1, 2-0, 2-0, 0-1)

Tabella: 1. Barceloneta 9 pont, 1. Pro Recco 9 pont, 3. FTC 6 pont, 3. Brescia 6 pont, 3. Eger 6 pont, 6. Dynamo Moszkva 0 pont, 6. Staua Bukarest 0 pont, 6. Crvena Zvezda 0 pont

B-csoport:

Jug Dubrovnik – Szolnoki Dózsa 8-7 (3-1, 1-3, 2-3, 2-0)
Gólszerzők: Papanastasiou 2, Merkulov 2, Benics 1, Jokovics 1, Loncsar 1, Macan 1 ill. Zalánki 3, Bátori 2, Aleksics 1, Prlainovics 2

Jadran Split – Mladost Zágreb 10-12 (1-1, 3-4, 5-4, 1-3)

Waspo Hannover – Sport Management 10-11 (5-2, 2-3, 1-4, 2-2)

Olympiakosz – Spandau 04 11-4 (2-2, 4-1, 2-1, 3-0)

Tabella: 1. Jug Dubrovnik 9 pont, 1. Sport Management 9 pont, 3. Mladost Zágreb 7 pont, 4. Olympiakosz 4 pont, 5. Szolnoki Dózsa 3 pont, 6. Waspo Hannover 2 pont, 7. Jadran Split 0 pont, 7. Spandau 0 pont