Bajnokok Ligája: A Reccót a Jug nem tudta megállítani, a Spandau most a Rijekával X-elt

proreccomandics2015

Tegnap két nem akármilyen mérkőzéssel kezdődött a BL negyedik fordulója. A Recco meglepően simán, nyolc góllal ütötte ki a Jug Dubrovnikot, míg Baksáék otthon tréfálták meg a Rijekát.

Elmaradt a Recco-Jug rangadó, így is fogalmazhatánk, hiszen az olasz gárda félelmetes játékkal rukkolt elő. A mérkőzés első negyedében még 1-1 állt az eredményjelzőn, de a nagyszünetben már 6-3 volt a hazaiaknak, és innen nem volt megállás. A végén 14-8-ra győzött a talján gárda, ahol a három szerb légiós hét gólt szerzett. A Recco így hat ponttal vezet a Szolnok előtt, igaz a magyar csapat egy mérkőzéssel kevesebbet játszott.

A másik csoportban tömörül a mezőny, hiszen azzal, hogy a Rijeka meglepetésre egy döntetlenre volt jó Berlinben, – a Jadran Herceg Novi és az Olympiakosz ellen is X-eltek az előző fordulókban a berliniek – a negyedik Egernek három pont csak a hátránya a tabella első fiumeiekkel szemben. A hevesi gárda szerdán Herceg Noviba utazik, egy győzelemmel akár felugrohat az élre is a csoportban.

Bajnokok Ligája, 4. forduló, tegnapi eredmények:

Pro Recco – Jug CO Dubrovnik  14-6 (1-1, 5-2, 3-1, 5-2)
Recco scorers: Dusan Mandic 3, Filip Filipovic 2, Aleksandar Ivovic 2, Niccolo’ Gitto 2, Michaël Bodegas, Francesco di Fulvio, Dusko Pijetlovic, Andrija Prlainovic, Matteo Aicardi.

Wasserfreunde Spandau Berlin – Primorje EB Rijeka 9-9 (3-2, 3-2, 2-4, 1-1)
Gólszerzők: Mehdi Marzouki 2, Marko Stamm 2, Christian Schlanstedt, Maurice Jüngling, Erik Miers, Spence Hamby ill. Gonzalo Echenique 3, Miho Boskovic 3, Cosmin Radu 2, Nikola Dedovic.