Bajnokok Ligája: értékes pontot szerzett a Fradi

Az utolsó másodpercekben mentette X-re a Fradi a meccset Barcelonában.

Fotó: fradi.hu / archív

Nagyot küzdött a Fradi a Barceloneta ellen. A friss Magyar Kupa-győztes az első negyedben 4-3-ra vezetett is. A másodikban azonban zárkózott a katalán csapat és Larumbe góljaival már ők mentek a nagyszünetben 6-5-re.

A fordulás után volt már két gól is a hazaiak előnye, de a Fradi mindig tudott zárkózni, Varga Dénes, Vámos majd Vigvári találataival ismét egy volt közte, 9-8. Az utolsó negyedben volt már 11-9 is oda. Az utolsó másodpercekben pedig Merkulov villant és 12-12-re mentette a meccset.

A Fradi egy hét múlva itthon fogadja a Jadran Split csapatát.

Bajnokok Ligája, 5. forduló:

A-csoport:

2021. december 14., kedd:

Barceloneta – Ferencváros 12-12 (3-4, 3-1, 3-3, 3-4)Ű
Gólszerzők: Larumbe 4, Famera 3, Pavillard 2, Granados 1, Perrone 1, Biel Lara 1 ill. Varga Dénes 3, Merkulov 3, Fekete 2, Vámos 1, Ubovics 1, Vigvári Vendel 1, Damonte 1