Bajnokok Ligája: Funtulisz nagyot játszott – Otthon nyert az Olympiakosz a Herceg Novi ellen

olympiakosz faceboook

A BL ötödik forduló nyitányán az Olympiakosz otthon verte montenegrói ellenfelét. A görög együttes legjobbja az Eb-n is brillírozó Funtulisz volt.

Simán győzött az Olympiakosz ( Fotó: Olympiakosz/facebook)

Hozta a kötelezőt az Olympiakosz. Az 5. kör nyitányán hazai pályán győzte le a Jadrant. A mérkőzést 3-0-ás etappal kezdte a görög együttes. Funtulisz zseniális volt az egész meccsen. A belgrádi En-n látott formáját átmentette a klasszis. A hátán vitte a csapatot, hiszen hatot is vágott. A nagyszünetre lőtávolon belülre ért Gojkovics csapata, de a harmadik negyedtől ismét a görög együttes dominált. A vége 10-4 lett. A jövő héten folytatják a felek, hiszen a 6. fordulóban a Herceg Novihoz látogatnak a hellének.

Bajnokok Ligája., 5. forduló, nyitómérkőzés:

A-csoport:

Olympiakosz – Jadran Herceg Novi 10-4 (3-0, 1-3, 3-1, 3-0)
Gólszerzők: Fountulisz 6, Gunasz 1, Murikisz, Pontikeasz 1, Mylonakisz 1 ill. Ukropina 2, Vidovics 1, Randjics 1