Bognár Tamás Liechtensteinben vezetett

A Liechtenstein–Albánia világbajnoki selejtezőn a magyar játékvezetői négyes (0-2).

Bognár Tamás sípjelére kezdődött október 6-án a 7800 fős kapacitású Rheinparkban a Liechtenstein–Albánia vb-selejtező. A hercegség Rajna-parti fővárosában, Vaduzban 5100-an élnek, tehát a stadionban bőven elférnének a helyi lakosok. Ezúttal a The Eagles (A Sasok) szurkolói, azaz az albán vendégdrukkerek is hallatták a hangjukat. Történetük során először kijutottak a franciaországi Európa-bajnokságra. Bár nem élték túl a csoportkört, a Két vereséget követő, románok elleni győzelem után hősként üdvözölték és vörös szőnyeggel fogadták őket a tiranai repülőtéren, majd nyitott tetejű buszon vezették körbe a válogatottat a főváros utcáin. Edi Rama miniszterelnök az ország nem hivatalos nagyköveteiként jellemezte Giovanni De Biasi szövetségi kapitány csapatát.

A vb-selejtező G csoportjában Macedónia 2-1-es legyőzésével mutatkoztak be hazai pályán, míg Liechtenstein 8-0-ás vereségbe szaladt bele Spanyolországban. Közép-Európa legkisebb, Ausztria és Svájc között található, az Alpokban fekvő államában újabb győzelmet arattak az albánok. A 12. percben Peter Jehle, a liechtensteiniek kapusa öngólt vétett, majd a 71. percben a Terek Groznij csatára, Bekim Balaj bebiztosította a vendégsikert. Bognár Tamás játékvezető munkáját asszisztensként Tóth Vencel és dr. Varga Zsolt segítették, a tartalék-játékvezetői teendőket pedig Karakó Ferenc látta el élete első vb-selejtezőjén.