Célban a hajó

Február 17-én adják át ,,Az év műhelye”-díjat, amelyet a Magyar Olimpiai Bizottság, a Decathlon és az utanpotlassport.hu által alapított a ,,A hónap műhelye”-elismerés tizenkét nyertese közül érdemelhet ki valaki. Honlapunk sorozatban mutatja be a győzteseket, a hatodik alkalommal a KSI SE kajak-kenu szakosztályát. UP-info Az előző év májusában az elismerés történetében először nyertek öttusázók a ,,A hónap műhelye”-díjon, s a győztes, a KSI SE rögtön a következő kiírásban ,,történelmet írt”, hiszen révbe ért a kajak-kenu szakosztálya is. Nem érdemtelenül. Versenyzői ugyanis minden távon remekül szerepeltek júniusban. A 21 éves Váczai Enikő az U23-as korosztályban K1-ben, és Csernák Edinával a felnőtt párosban is nyert a Pöstyénben rendezett maratoni Európa-bajnokságon. A Bánki Lilla, Rekop Csenge Virág kettős az ifjúsági korosztályban, K2-ben lett aranyérmes. [caption id=”attachment_157234″ alig…

Folytassa a cikk olvasását: Célban a hajó