Diapolo Kupa: vereség az olaszoktól

Kiélezett mérkőzésen kapott ki a magyar válogatott.

Az első nap után, ma Olaszország ellen ugrott vízbe a felnőtt válogatottunk.

A mérkőzést jól kezdtük, hiszen Keszthelyi révén azonnal jött egy gól, azonban két olasz találat volt rá a válasz, 1-2. A második nyolc percben kiegyenlítettünk, de Tabani és Marletta révén ismét kettő volt az olasz előny, ami a nagyszünetig egyre apadt.

A fordulás után Vályi talált be, 4-5, de Palmieri gólja a 4-6-os eredményt jelentette. A záróakkordban utolértük az olaszokat, de a negyed derekán jött Bianconi, 6-7. Leimeter a hajrában kiegyenlített, de ismételten Bianconi gólja azt is jelentette, hogy a magyar válogatott 7-8-ra bukta a mérkőzést.

Diapolo Kupa, a második nap:

Magyarország-Olaszország 7-8 (1-2, 2-2, 1-2, 3-2)
Gólszerzők: Vályi 2, Gurisatti 1, Rybanska 1, Keszthelyi 1, Csabai 1, Leimeter 1 ill. Queirolo 2, Bianconi 2, Tabani 1, Avegno 1, Palmieri 1, Marletta 1