Dibusz: „A második Slovan-gól egy tőrdöfés volt” – a szlovákok 35 éves hőse nem ünnepel

Két, csapatában meghatározó teljesítményt nyújtó futballista is értékelte szerdán a Ferencváros-Slovan Bratislava BL-selejtezőn (1-2) történteket.

Az FTC válogatott kapusa, Dibusz Dénes komoly bravúrokkal segítette csapatát, a két kapott gólnál azonban már ő is tehetetlen volt.

Úgy gondolom, hogy az utolsó 15 perc kivételével mi domináltunk a pályán. Olyan szituációból kaptuk az első gólt, amire napok óta készültünk. Tudtuk, mit fognak csinálni, mégse tudtuk levédekezni. A második gól egy tőrdöfés volt a hátunkba. A vereség ellenére úgy gondolom, hogy a továbbjutás még nem dőlt el. Csalódást okoztunk a nagyszerű szurkolóinknak, de meggyőződésem, hogy kétgólos különbséggel is nyerhetünk Pozsonyban – idézi Dibuszt a Novy Cas.

Guram Kasia, a Slovan 35 éves grúz védője az egyenlító gólt szerezte a Groupama Arénában.

Boldog vagyok, hogy góllal segítettem a csapatot. Ez a mi napunk volt, de még 90 perc hátravan a párharcból. Nem akarunk idő előtt ünnepelni. Hétvégén bajnoki mérkőzésünk lesz, utána pedig jól felkészülünk a Ferencváros elleni hazai visszavágóra – fogalmazott a bekk.

Csercseszov a Slovantól elszenvedett vereség után: “Öt perc kivételével elégedett lehetek, minden esélyünk megvan”