Drámai meccsen húzta be a Partizán a bajnokságot

partizanbajnok2016

A Partizán és a Zvezda mérkőzése nem múlt el nyomtalanul. A szerb bajnoki döntő második mérkőzésén röpködtek a piros lapok, végül egy feszült, drámai találkozón egyetlen gól döntött.

Így örült a Partizán (Fotó: novosti)

Az első mérkőzést 12-6-ra nyerte a Partizán, így a második találkozót az esélyesek nyugalmával várhatta. A Banjica uszodában 1200 néző sereglett össze, ahol a Zvezda úgy küzdött, mintha vért ivott volna. Az első negyed tíz gólt is hozott és a Partizán ekkor kétgólos előnyre tett szert, de az utolsó nyolc percre visszajött a piros-fehér gárda, ekkor 7-7 volt az állás. A záróakkordban a kiállítások sora következett, többek között a vezetőedzőt is elküldték a kispadtól és Viktor Jelenics – a Zvezda elnöke – is élénken reklamált a bíróknál. Nem értették, miért az történik a medencében ami. A mérkőzést végül a Partizán nyerte, így huszonhetedik alkalommal emelhette magasba a trófeát.