Duna Kupa: Bátori vezérletével Szlovákia ellen is győzött a Benedek-csapat

Barcelona, 2013. július 30.
MTI Fotó: Kovács Anikó

A férfi válogatottunk a második napon Szlovákiát győzte le a kassai felkészülési tornán. A mieink a mérkőzés első félidejében parádés védekezést mutattak be és végül hét góllal győztek

Barcelona, 2013. július 30. Bátori Bence (k) és a görög Hrisztosz Afrudakisz (háttal) a barcelonai vizes világbajnokság férfi vízilabdatornájának negyeddöntõjében játszott Magyarország - Görögország mérkõzésen 2013. július 30-án. A magyar férfi vízilabda-válogatott bejutott az elõdöntõbe, miután 9-3-ra gyõzött. MTI Fotó: Kovács Anikó

Az első napon a franciákat, most pedig a házigazdák nem jelentettek gondot a kassai túrán. Benedek Tibor a mai meccsen Bisztritsányinak szavazott bizalmat. Kis Gábor helyett Mezei és Bedő volt a két centerpárosunk. a mieink az első két negyedben parádés védekezést mutattak be, csak egy gólt szereztek 5-0 után, amit Durdik lőtt. A másodid félidőben Bátori Bence beindult, összesen hét találatig jutott az OSC-ben pólózó játékos, és pont ennyi lett közte a különbség, hiszen 12-7-re nyert a csapat. Holnap a románok ellen fejezzük be a tornát.