Felkészülési torna: Olaszország bekezdett

pietrofiglioliolasz

Az Eb-n csoportriválisunk nem kegyelmezett a németeknek.

Olaszország éppen Cosenzában készül az Eb-re. Alessandro Campagna együttese a német, a holland és a kínai együttessel küzd meg egy felkészülési tornán.

Nos, az első napon a talján csapat a németeket verte nyolc góllal. Érdekesség, hogy a második negyedet követően, amikor is 5-4 volt az állás a harmadik és a negyedik nyolc percben átgázolt a házigazda ellenfelén, és végül 13-5 lett a végeredmény.

Figyelemreméltó, hogy mind az olasz és a német csapattal találkozunk az Eb csoportmeccsein, előbbivel vélhetően az első helyért meccselünk majd.
Felkészülési torna: (Cosenza)

Olaszország – Németország 13-5 (2-3, 3-1, 4-0, 4-1)

Olaszország: Del Lungo, Di Fulvio 1, Molina Rios, Figlioli 3, Fondelli 1, Velotto, Renzuto Iodice, Gallo 1, Presciutti, Bodegas 4, Echenique 2, Bertoli 1, Nicosia, Dolce. Szövetségi kapitány: Alessandro Campagna

Németország: Schenkel, Reibel 1, Van der Bosch 1, Real 1, Preuss, Jungling 1, Illinger, Strelezkij, Kuppers, Cuk, Restovic 1, Eidner, Gotz, Zech, Schulz. Szövetségi kapitány: Hagen Stamm