Férfi Ob I: A Szolnok tovább robog, győzött a BVSC a Kőér utcában

szolnok partizan1

A Szolnok a Népligetben is győzött. A 6. forduló zárásaként a BVSC a Honvéd ellen gyűjtötte be a három pontot.

Két mérkőzéssel volt még adós a 6. forduló a férfi Ob I-ben. A mai napon a Fradi volt Varga Dénesék ellenfele. A mérkőzésen a második negyed döntőnek bizonyult, mikor 5-1-es etapot produkáltak a vendégek, így már 8-3-ra vezettek. A vége pedig nyolcgólos vendég siker lett.

A hatodik forduló zárásaként a Honvéd a BVSC-t fogadta. A mérkőzésen leszámítva az első gólt végig a vendég gárda vezetett, a második nyolc perc elején már 4-1-re is. A Honvéd kettőre fel tudott jönni még a nagyszünet előtt, hiszen Steinmetz talált be, 3-5. A fordulás után Kiss Gergely vette hátára a csapatot, aki két góllal jelentkezett, így 5-5 volt az eredmény. Csapó azonban visszaszerezte a BVSC-nek a vezetést. A záróakkordban a hajrára minden eldőlt, mikor a vendégek hármat is hintettek, így három perccel a vége előtt már 9-5 volt az állás. A végén közelebb tudott jönni a Honvéd, de így is 10-7-re győzött a BVSC.

Férfi Ob I., felsőház, 6. forduló:

FTC-PQS Waterpolo – Szolnoki Dózsa-Közgép 5-13 (2-3, 1-5, 1-2, 1-3)
Gólszerzők: Roach 2, Dőry 1, Kolozsi 1, Swift 1 ill. Stefan 4, Varga Dénes 2, Aleksics 2, Madaras 2, Kis 1, Varga Dániel 1, Gocics 1

RacioNet Honvéd – BVSC-Zugló 7-10 (1-2, 2-3, 2-1, 2-4)
Gólszerzők: Kiss G. 2, Kovács 2, Kiss B 1, Simon R 1, Steinmetz B 1 ill. Csapó 3, Pásztor 3, Czigány 2, Nagy 1, Létay 1

Korábban játszották:

ZF-Eger – A-HÍD OSC-Újbuda 11-7 (2-1, 2-3, 4-1, 3-2)
Gólszerzők.: Szivós 3, Erdélyi 2, Biros P. 2, Hárai 2, Vapenszki 1, Zalánki 1, ill. Bátori 2, Bundschuh 1, Graham 1, Gór-Nagy 1, Kovács G. 1, Salamon 1

ContiTech Szeged Diapolo – Vasas 16-4 (3-1, 4-0, 4-1, 5-2)
Gólszerzők: Manhercz Krisztián 5, Kiss 3, Sedlmayer 2, Chilkó 1, Sánta 1, Zsigri 1, Manhercz Ádám 1, Palotás 1, Kunac 1, ill. Burián 1, Steinmetz 1, Simon 1, Delgado 1