Férfi Ob I: ismét győzött a Kaposvár

20160305ksi-kaposvar02

A harmadik győzelmét gyűjtötte be a Kaposvár a középszakaszban. A somogyiak áldozata a Pécs volt.

Már 18 pontos a Kaposvár (Fotó: vizipolo.hu/archív)

Halad a Kaposvár, a középszakasz eddigi öt meccsén két döntetlenje mellett most a harmadik sikerét is megszerezte.

A mérkőzésen végig vezetett a somogyi együttes. Parezanovics majd Vindisch adta meg az alaphangot, 2-0, erre pedig Surányi tudott csak válaszolni. A második negyedben már 6-1 is volt a hazaiaknak. A különbség a nagyszünetre háromra apadt, hiszen Opacak és Stojcsics révén zárkózott a Pécs. A fordulás után potyogtak a gólok, amiből a somogyiak jöttek ki jobban, a záróakkord előtt 11-7 volt az eredmény. Az utolsó negyed derekán két gólra feljött a Pécs, de a hajrá a Kaposváré volt, 3-0 is megnyerte a minietapot, így 14-11 lett a vége.

Férfi Ob I., alsóház, 5. forduló:

Kaposvári VK-PVSK-Mecsek Füszért 14-11 (2-1, 4-2, 5-4, 3-4)
Berta 4, Parezanovic 3, Vindisch 2, Dobos 2, Kovács 2, Albert 1 ill. Stojcic 3, Basara 3, Rakonjac 2, Macsi 1, Surányi 1, Opacak 1

Később játsszák:
19.00 UVSE-Hunguest Hotels-Valdor-Szentes

Korábban játszották:

KSI SE – Miskolc VLC 12-17 (2-4, 1-3, 5-6, 4-4)
Gólszerzők: Miklós 4, Boros 2, Zerinváry 2, Lévai 1, Szabó 1, Kardos 1, Teleki 1 ill. Petkovic 5, Njegovan 4, Hegedűs 2, Jakab 2, Milicic 2, Tóth 1, Somlai 1

Debrecen VSE – Tatabánya 13-8 (3-4, 2-1, 3-0, 5-3)
Gólszerzők: Kállay 4, Halek 2, Babay 2, Mora 2, Kincses 1, Müller 1, Szőke 1 ill. Francsics 3, Regős 2, Kiss 2, Salamon