Férfi Ob I: Megvan a KSI első győzelme a szezonban

vasasbabay01

A sportiskolások idegenben aratták első győzelmüket a szezonban. Horváth János együttese a Tatabányát verte.

Nem feltartott kézzel utazott a KSI Tatabányára (otó: VasasSC Archív)

A középszakasz utolsó fordulójáig, mégpedig 22 fordulót kellett várni, míg a sportiskolások megszerzik első győzelmüket az idényben.

A KSI Tatabányán vendégeskedett, és a meccsen már 3-0-ra is vezetett. Kétgólos előnynél Berki akciózott egyet, de ezzel még nem volt vége az etapnak, hiszen Francsics büntetőből hozta közelebb a hazaiakat. A nagyszünetben már 7-3- is volt az állás, aztán a harmadik negyedben egy-egy gólt láthatott a nagyérdemű, 4-8. Az utolsó nyolc percben kozmetikázott a bányász az eredményen, végül 9-7-re győzött a KSI.

A férfi Ob I, középszakaszának 8. fordulójának nyitányán: (április 1., szombat):

EBP-Tatabánya–KSI SE 7–9 (1–3, 2–4, 1–1, 3–1)
Gólszerzők: Kolarik 2, Francsics 2, Regős 1, Máthé 1, Kiss Gy. 1, ill. Vékony 2, Berki R. 2, Kardos A. 2, Tóth B. 1, Kósa 1, Bóbis B. 1