Férfi Ob I: Megvan az első győzelme a KSI-nek a bajnokságban

2015 KSI-pecs02

Megszerezte első sikerét a KSI. Horváth János együttese az elmúlt forduló meglepetéscsapatát győzte le…2015 KSI-pecs02

Rossz szérát zárt le a KSI a mai napon, hiszen egészen eddig nem volt győzelme sportiskolásoknak a bajnokságban.

A jó formában lévő Pécs látogatott a Komjádiba. Lukács Gergely együttese egy UVSE elleni, és az előző forduló meglepetéseként – a Honvéddal szembei meccsen is begyűjtötték a három egységet. A mérkőzés első negyedét meghúzták a csapatok, hiszen nyolc gól is esett, testvériesen osztozkodtak, így 4-4 állt az eredményjelzőn. A második nyolc percben inkább a vendégek akarata érvényesült, hiszen a KSI-nek háromszor is futnia kellett az eredmény után, és a nagyszüntben is ment a Pécs eggyel, 6-7.

A harmadik nyolc perc a hazaiaknak jött ki jobban olyannyira, hogy előbb egalizáltak, majd Bicskei tallatával már ők vezettek a záróakkord előtt. A negyedik negyedben sorra jöttek a hazai gólok, és a hajrá előtt eldőlt a meccs. Marnitz találata nemcsak a 11-7-es eredményt jelentette, hanem a KSI első pontjait is. Horváth János együttesének győzelmével hat pont a hátránya a hetedik UVSE-vel szemben.