Férfi Ob I: tovább menetel a Fradi

madarasfradi01

A 7. forduló nyitányán a Fradi Kaposváron győzött. A somogyiak szépen tartották magukat a mérkőzésen, de ez kevésnek bizonyult.

A Fradi a B-csoport élén tanyázott, míg a Kaposvár utolsó előttiként ugorhatott vízbe. A hazaiaknál Varga II. Zsolt is bevethető volt, bár még nem volt teljesen egészséges, de tudta vállalni a játékot.

Avramovics duplájával indult a meccs, de rögtön jöttek rá a hazai válaszok, hiszen Pataki majd Hegedüs góljaival már egyenlő volt az állás. A folytatásban Madaras is megrázta magát, és vezérletével már 5-3 volt a negyed végén a vendégeknek. A második nyolc percben Kovács Olivér és Pataky Gergely találataival már 5-5 állt az eredményjelzőn. A továbbiakban belelendült a Fradi a mérkőzésbe. Madaras, Mitrovics, Csuk majd Tóth is eredményes tudott lenni, a túloldalon pedig egyetlen válasz érkezett, így 9-6 volt az eredmény a nagyszünetben. A fordulás után 4-1-re hozta az etapot a Fradi, így az utolsó negyedben csak az eredmény számszerűsége volt a kérdés, végül hat góllal győzött a zöld-fehér klub, 15-9-re.

A férfi Ob I., 7. fordulójának nyitómeccsén:

Kaposvári VK – FTC-PQS Waterpolo 9-15 (3-5, 3-, 1-4, 2-2)
Gólszerzők: Kovács O. 3 Vindisch 2, Hegedüs 2, Berta 1, Pataki 1 ill. Madaras 6, Tóth 3, M. Csuk 3, Avramovics 2, Mitrovics 1