Gomez és Robben ismét játékban

image

Szombaton a 7. játéknapon ünnepelhette két kitűnő kulcsfontosságú játékos  Mario Gomez és Arjen Robben a visszatérést, mert meglehetősen hosszú időt kellett kihagyniuk sérüléseik miatt.

Játékukkal a Bayern meggyőző győzelmet aratott a Leverkusen ellen. Amíg Gomez  végigjátszotta a 90 percet, Robbent csak az utolsó 20 percben  cserélte be az edző. Gomez nem rúgott gólt, de erőteljes játékkal jó teljesítményt nyújtott.

-Már nincsenek fájdalmaim, nem sokat edzettem és meglátjuk, hogy 100 % – os vagyok – e már.  Hogy kedden a Manchester City ellen mire lesz elég, még nem tudom, majd az edző eldönti – nyilatkozta Gomez.

Amikor a holland Arjen Robben a  a második félidő utolsó szakaszában a pályára lépett, a közönség nagy lelkesedéssel ünnepelte. Ezt Robben egy szép góllal meg is hálálta. Schweinsteiger átadásából szerzett gyönyörű gólt és ezzel beállította a 3 – 0 – ás végeredményt.
Az első akciógólt Leno rúgta az 5. percben majd van Buyten szerzett egy szép szabadrúgásgólt a 19. percben. A Bayern a Manchester  City elleni keddi mérkőzést jó formában várja.