Ismét győzött az UVSE, de most jön csak a java

uvsenoi0101

Felkészülési tornán a görög Olympiakoszt is legyőzte az UVSE. Azonban ma az utolsó meccsen nehezebb feladat előtt állnak a lilák.

uvsenoi0101

Hibátlan az UVSE (Fotó: UVSE.hu/facebook)

Kettőből kettőnél jár az UVSE. Az Olympiakosz az első félidőt megnyomta, hiszen a nagszünetben vezetett egyetlen góllal, de aztán Keszthelyi majd Van der Slott révén már a liláknál volt az előny. 9-7-re ők vezetett Áts Bertalan csapata a harmadik nyolc perc előtt. A záróakkordban még egyet közétett a magyar csapat, így három góllal győzött.

Az utolsó mérkőzést a Sabadell ellen vívja az UVSE, mely csapat még – szintén – vertelen.

Felkészülési torna: (Hajós uszoda)

UVSE–Olympiakosz Pireusz (görög) 12-9 (4–3, 1–3, 4–1, 3–2)
Gólszerzők: Keszthelyi 4, Van der Sloot 3, Csabai 3, Takács V. 1, Szücs G. 1, ill. E. Plevritu 2, Avramidu 2, Bianconi 2, Elefteriadu 1, Aszimaki 1, Smit 1

A másik mérkőzésén:
CN Sabadell (spanyol)–Kinef Kirisi (orosz) 11–10

A felkészülési torna állása:
1. Sabadell 6 (27–17), 2. UVSE 6 (26–22), 3. Kirisi 0 (23–25), 4. Olympiakosz 0 (16–28)