Kelemen: csalódtam Gáspárban

image

Gáspár Gyula (13-14-1, 7 KO-TKO) győzelmet ígért Kelemen Balázs (14-0, 11) ellen, azonban utóbbi kiválóan bokszolt, és a harmadik menetben a bíró végett vetett a találkozónak.

Kelemen sikerével továbbra is veretlen nagyközépsúlyban, és reméli, hogy a legközelebbi alkalommal már címmérkőzésen léphet a kötelek közé.

„Sikeremet promóteremnek, Rácz Félixnek szeretném ajánlani, aki a héten ünnepelte a születésnapját, és megígérte nekem, hogy a legközelebb már címmeccset vívhatok” – mondta Kelemen, aki végig jobbnak bizonyult Gáspárnál.

Korábban már találkoztak a felek, akkor Kelemennek a negyedik menetben TKO-val sikerült nyernie, igaz, akkor ő is padlót fogott, csak elfelejtettek rászámolni…

Most azonban bebizonyította, hogy ki is a jobb bunyós, és szinte esélyt sem adva ellenfelének, a harmadik menetben diadalmaskodott.

„Bíztam benne, hogy Gáspár majd legalább úgy fog bokszolni, mint ahogy nyilatkozik, de sajnos csalódnom kellett benne” – vette át a szót Kelemen promótere, Rácz Félix. „A nagy szavakra nem lehet építeni, bizonyítani is kell. Balázs ragyogóan oldotta meg feladatát, ahogy Nagy Sándor is.”

Rácz ekkor már a Felix Promotion sportmenedzser-iroda cirkálósúlyú bunyósáról, Nagyról (5-0, 5) beszélt. Az első, igazán kemény mérkőzésén küzdő tehetség korábbi ellenfeleihez hasonlóan múlt hét szombaton is simán győzött. A vesztes alany Varga István (20-16, 7) volt, akire a bíró kétszer is rászámolt, majd a második menetben véget vetett szenvedéseinek.

Nagy győzelmének köszönhetően továbbra is veretlen, és ismét egy „villámgyőzelmet” aratott.

Az ökölvívó magyar válogatott legfrissebb híreiről az Xlfight.hu-n értesülhet, míg a legjobb ökölvívás mérkőzésre a bet365-ön fogadhat.