Második helyen zárt női válogatottunk a Vodafone Kupán

Vajon sikerült Takács Orsiéknak hazai pályán legyőzni a Dunaújárost?

Női válogatottunk pariban volt az egész meccs alatt az olimpiai bajnok Egyesült Államokkal, de két góllal kikapott a csapat.2014-noi-valogatott-magyar-usa

Egy döntetlen és egy győzelem után, az Egyesült Államokkal csapott össze női válogatottunk a Vodafone Kupa zárásaként.

Bujka tarthatatlan volt a mérkőzés elején, kettőt is szórt a center az elején. Sőt, az amerikaiak büntetője után ismét ő villant, ezúttal előnyből, 3-1. A második negyedet 3-2-ről kezdte a csapat, de Musselman kiegyenlített, majd a hajrában már egygólos hátrányba voltunk, sőt Fisher már kettőre hízlalta az amik előnyét, 4-6. A forduláskor 5-6 állt az eredményjelzőn.

A harmadik negyedben Keszthelyi egyenlített és a záróakkordra is egállal fordulhatott rá a két együttes, 8-8. A negyedik nyolc az olimpiai bajnoké volt, hiszen Neushul és Fattal góljaira nem érkezett válasz, így 10-8-ra kikapott a csapat és a második helyen zárta a Vodafone Kupát.

Vodafone Kupa, harmadik nap:

Magyarország-Egyesült Államok 8-10 (3-2, 2-4, 3-2, 0-2)

Magyarország: Gangl – Czigány, Szücs G. 1, Keszthelyi 3, Bujka 4, Csabai, Szilágyi. Csere: Antal, Gurisatti, Takács O., Illés, Tóth I. Szövetségi kapitány: Bíró Attila

USA: Stone – Musselman 2, Seidemann, Fattal 3, K. Neushul 2, J. Neushul 1, M. Fischer 2. Csere: Hauschild, Games, Raney, A. Fischer, Logan. Szövetségi kapitány: Adam Krikorian

Új-Zéland-Ausztrália 4-16 (1-5, 0-4, 2-3, 1-4)
Gólszerzők: da Silva 3, Mason, ill. Webster 4, Gofers 3, Bishop 3, Mihailovic 2, Buckling, Ridge, Zimmerman, Steere