Meglepetések a Regionális Ligában

jug-kobescak PedaMilosavljevicsjug

A Jug továbbra is az élen, ám után kiszámíthatatlan a mezőny. A Partizán és a Rijeka is botladozik.

A Jug továbbra is hibátlan (PedaMilosavljevics)

Hazai győzelmek születtek a Regionális Liga 12. fordulójában. A Jug Dubrovnik két hiányzója nélkül is behúzta a Jadran elleni meccset. A Partizán botladozása folytatódik, most a sereghajtó Vojvodinától kapott ki a csapat. A Primorje is vereséget szenvedett, mégpedig a Budvától 10-7 arányban. Érdekesség, hogy a papírformát a Mladost sem hozta, a zágrábiak a Jadran Split ellen kaptak ki.

A tabellát továbbra is a Jug vezeti, mely csapatnak már 11 pont az előnye a  Herceg Novival szemben. A Mladost a harmadik, míg a negyedik a Mornar. Figyelemreméltó, hogy a Rijeka és a Mladost csak az ötödik és a hatodik pozíciót foglalja el.

Regionális Liga, 12. forduló:

Jug Dubrovnik – Jadran Herceg Novi 9-7 (3-0, 1-3, 3-3-, 2-1)
Gólszerzők: Fatovics 2, Perrone 2, Macan 1, Jokovics 1, Ivankovics 1, Obradovics 1, Vrlics 1 ill. Petkovics 2, Ukropina 1, Popadics 1, Vidovics 1, Spajics 1, Moskov 1

Vojvodina – Partizán 9-5 (3-1, 1-2, 2-2, 3-0)

Jadran Split – Mladost Zágráb 10-9 (3-1, 0-3, 4-1, 3-4)

Budva – Primorje Rijeka 10-7 (4-3, 3-2, 1-1, 2-1)