Megnyerte a BENU-Kupát férfi válogatottunk

A görögöket is legyőztük.

(MTI Fotó: Czagány Balázs)

Most a bő keretből Jansik Szilárd, Kovács Gergő, Német Toni, Pásztor Mátyás maradt ki.

A mérkőzést jól kezdtük, Hárait játszottuk meg, majd jött két hellén gól, előbb Vlahopulosz majd Funtulisz révén, 1-2. A második negyedben megfordítottuk a meccset. Varga Dénes érkezett, majd Vámos bombázta ki a rövidet, 3-2.

A fordulás után már 5-2-re is vezettünk, mikor a görögök két egymás utáni góllal feljöttek 5-4-re. A folytatásban előbb Varga Dénes majd Vlahopulosz volt eredményes, 6-5. A záróakkordban Manhercz váltott egy fórt gólra, majd kapufára lőtt egy ötöst. A negyed dereka előtt Hárai kapott jó labdát, 8-5. A végén még jött két görög szépségtapasz, ami azt is jelenti, hogy hibátlanul nyertük meg a BENU-Kupát.