Nem bírt a Terrassa együttesével az OSC

osc20181901

Döntetlen született az Euro Kupa negyeddöntőjének odavágóján.osc20181901

A másodikszámú európai kupaporondon a legjobb nyolc között ugrott medencébe az OSC, ellenfele a Terrassa volt.

A magyar csapat az első negyedben összeszedett egygólos hátrányt, de a félidőre megfordította a meccset. Hárai és Salamon góljával már 3-2 volt ide. A fordulás után hat gól is született, ekkor már két góllal is vezetett az újbudai gárda, végül közte eggyel kezdhette meg a záróetapot. Az utolsó negyedben rendre a magyar együttes szerezte meg a vezetést. 8-8 után Randjelovics találatával úgy nézett ki, hogy meg is nyeri a meccset, de 5 másodperccel a vége előtt érkezett Gallego gólja, 9-9.

Ami a további mérkőzéseket illeti: A Strasbourg kétgólos előnyt harcolt ki a Marseille ellen, még a Jadran HErceg Novi és a Vouliagmeni is idegenben győzött. Előbbi a Primorac Kotor ellen, utóbbi az Ortigiát győzte le.

A visszavágót december 5-én rendezik.

Férfi Euro kupa, negyeddöntő, odavágók:

CN Terrassa-A-Híd-OSC-Újbuda 9-9 (2-1, 0-2, 3-3, 4-3)
Gólszerzők: Barroso 5, Galleo 2, Mora, de le Fuenta, ill. Hárai 3, Salamon 2, Brguljan 2, Erdélyi, Randjelovics