NL: Gyors gólváltás az olasz-német rangadón, vereséggel kezdtek a románok – eredmények, videók

Roberto Mancini egy felforgatott és megfiatalított olasz tizenegyet küldött pályára Németország ellen. A 71. percben a 2003-as születésű Degnand Gnonto pontos centerezésére Pellegrini érkezett, így előnyhöz jutott az Eb-győztes. Az előny mindössze pár percig tartott, Kimmich egy lepattanót Donnarumma kapujába vágott, így az összecsapás 1-1-s döntetlent hozott. Az olaszok legközelebb a magyar válogatott ellen játszanak, kedden.

Törökország hazai pályán, magabiztosan győzött Feröer-szigetek ellen, míg Montenegró szintén hazai pályán diadalmaskodott, a csapat Románia ellen aratott 2-0-s sikert a B-Ligában.

Nemzetek Ligája

A-Liga

Olaszország-Németország 1-1 (Pellegrini 71., ill. Kimmich 73.)

korábban játszották: Magyarország-Anglia 1-0 (Szoboszlai 66. – tizenegyesből)

B-Liga

Örményország-Írország 1-0 (Spertsyan 74.)

Finnország-Bosznia-Hercegovina 1-1  (Pukki 46. – tizenegyesből, ill. Prevljak 93.)

Montenegró-Románia 2-0 (Mugosa 66., Vukcevic 87.)

C-Liga

Litvánia-Luxemburg 0-2 (Sinani 44., 78.)

Törökország-Feröer-szigetek 4-0 (Ünder 37., Dervisoglu 47., Dursun 82., Demiral 85.)

NL: Szenzációs siker, a magyar válogatott 60 év után legyőzte Angliát