NL: Idegenben gáláztak az ukránok, a korábbi Fradi-játékosok négy gólt hoztak össze – videók

A B divízió 1. csoportjának délutáni összecsapásán a ferencvárosiak volt szélsője, Olekszandr Zubkov főszerepet vállalt: a 22. és a 69. percben csapata első, illetve harmadik góljánál az előkészítésben jeleskedett, az 57. percben pedig ő volt eredményes.

A negyedik gól is egy korábbi Fradi-játékos nevéhez fűződött, Danylo Ignatenko a 81. percben talált be. Ukrajna 10 ponttal várja az utolsó kört, és maradt esélye a feljutásra.

A Nemzetek Ligájában a B, C és D divízió csoportgyőztesei feljutnak, míg az A, B és C divízió csoportutolsói kiesnek. Az élvonal csoportelsői pedig jövő júniusban négyes torna keretében küzdenek meg egymással a trófeáért.

Nemzetek Ligája, B divízió, 1. csoport

Örményország-Ukrajna 0-5 (Tymchyk 22., Zubkov 57., Dovbyk 69., 84., Ignatenko 81.)