Női Ob I: Az UVSE nyerte a rangadót

UVSE2017111501

Pazar első félidőt produkált az UVSE, a fordulás után, azonban visszajött a BVSC a meccsbe, végül a címvédő örülhetett.

Fotó: UVSE / facebook

Parádésan kezdte az UVSE a rangadót. Keszthelyi szerzett vezetést, majd a hajrában Tóth, Sevenich és Parkes talált be, így 0-4-re ment a vendég gárda. A második nyolc percben ott folytatta a vendég gárda, ahol abbahagyta. A BVSC 0-6-nál szerezte az első gólját, ekkor Kuna egy ötösből szépített, 1-6. A továbbiakban Szücs állította be a félidőbeli 1-7-es eredményt.

A fordulás után pazarul indult meg a hazai csapat, hiszen Farkas majd Leimeter duplázott, így már 5-7-re felzárkozott a BVSC. Sevenich az utolsó negyed előtt azonban 5-8-ra módosította az eredményt. A záróakkord hajrájában már 6-10 volt a vedégeknek és maradt a közte négy a végig.

A női Ob I 8. fordulójának eredményei:

BVSC-Zugló Diapolo-UVSE 7-11 (0-4, 1-3, 4-1, 2-2)
Gólszerzők: Farkas T. 2, Leimter 2, Kuna 2, Farkas K. 1 ill. Keszthelyi 3, Sevenich 2, Tóth I. 2, Szücs 2, Kiss E. 1, Parkes 1