Női Ob I: Keszthelyi-show, UVSE-győzelem

keszthelyi rita01 kovacs

Nagy meccset játszott az UVSE a Dunaújváros ellen. A liláknál Keszthelyi ellenállhatatlan volt, öt góljából az utolsó negyedben hármat is szerzett, ezzel megfordítva a találkozót.

A női Ob I 6. fordulójában az UVSE a Dunaújvárost fogadta. A vendégeknem nem is lehetett más a célja mint pontot/pontokat rabolni az eddig 100%-os címvédőtől.

A mérkőzés első negyedében a Dunaújváros volt a kezdeményezőbb. Először Menczinger majd Vályi Fanni révén megszerezték a vezetést, erre csak Antal tudott válaszolni 1-2. A második negyedben Horváth és Ziegler révén már 4-1 is volt a vendégeknek, és háromgólos előnyét a nagyszünetre megtartotta a Dunaújváros.

A fordlás után Horváth találata után úgy nézett ki végképp kezd elúszi a hajó az UVSE-nek. Ekkor azonban Antal majd Keszthelyi révén két gólra zárkóztak a lilák. A záróakkorban ismét jött a válogatott kiválóság, hármat is suhintottaz utolsót harminc másodperccel a vége előtt, amivel a lilák megnyerték a meccset. Az UVSE továbbra is 100%-os.