Női válogatott: Döntetlen Rotterdamban

Rio de Janeiro, 2016. augusztus 15.
MTI Fotó: Illyés Tibor

A felkészülési torna utolsó mérkőzésén női válogatottunk 9-9-es döntetlent ért el Olaszország ellen.

Rio de Janeiro, 2016. augusztus 15. Keszthelyi Rita a Rio de Janeiró-i nyári olimpia nõi vízilabdatornájának negyeddöntõjében játszott Magyarország - Ausztrália mérkõzésen az Olimpiai Uszodában 2016. augusztus 15-én. MTI Fotó: Illyés Tibor

A holland és az amerikai válogatott elleni vereség után, női csapatunk ma Olaszország ellen zárta a rotterdami tornát.

Nos, a meccs elején ismét beragadtunk, hiszen a taljánok 4-1-re elhúztak, amit a félidőre 6-4-re faragtunk. A fordulás után beértük ellenfelünket, 7-7. A záróakkordban 9-8 volt, oda, mikor érkezett Keszthelyi gólja, ami a 9-9-es végeredményt jelentette.

Folytatás, immár az Eb-n június 14-én.

Felkészülési torna: (Rotterdam)

Olaszország-Magyarország 9-9 (4-1, 2-3, 1-3, 2-2)
Gólszerzők: Garibotti 3,  Bianconi 3, Emmolo 2, Picozzi 1, ill. Keszthelyi 2, Gurisatti 2, Leimeter 2, Szilágyi 1, Parkes 1, Garda 1