Növényi Norbert győzött a Viadal3 MMA gálán

IMG_8847_240.JPGSzinte telt ház előtt zajlott a Viadal3 profi MMA gála, a Millenáris Parkban.
A szervezők mindent megtettek a nézők szórakoztatásáért. Voltak táncoslányok, nehézfiúk, tv felvétel.
Magyarország és Horvátország profi versenyzői között zajlott a megmérettetés.

Az est fénypontja a születésnapját ünneplő Növényi Norbert volt, aki élete első MMA mérkőzését vívta.
Felkészülését Felföldi Szabolcs segítette, aki éppen ma a III. IKF Kempo világbajnokságán lett aranyérmes, korábban már küzdött a viadalon, és győztesként hagyta el a ringet.

A viadal első fele keserű pirula volt, hiszen az összes mérkőzést a horvát versenyzők nyerték. A szünet után fordult a kocka, és a mindvégig hangosan szurkoló közönség állva ünnepelhette a magyar győzteseket. Gáncs Ferenc, Tar József és Sárközi Róbert kezét emelte fel Lajos Roland mérkőzésvezető, és adta át a serleget.

Következett a születésnapos Növényi Norbert, akinek ellenfele magasabb, nehezebb, fiatalabb, és a profi MMA-ban tapasztaltabb is volt, hiszen ötszörös MMA győztesként érkezett hazánkba.
Norbit nem hatotta meg, hogy egy horvát Jiu-Jitsu bajnokot kell legyőznie, magával hozta bírkózó múltját, Kick Bokszos előéletét, és mindazt, amit a felkészülésen begyakorolt, és a 2 x 5 perces menetet végíg irányítva megnyerte a viadalt. Az eredményhirdetés után szűnni nem akaró gratuláció áradatban vonult vissza a ringből.
Gratulálunk Norbi, és még egyszer BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

IMG_9388_280.JPG

Elismerésünk a nézőközönségnek, akik igazi fesztiválhangulatot varázsoltak a ring köré, gratulálunk a szervezőknek a jól sikerült gála szervezéséért, és köszönet a versenyzőknek a helytállásukért.