Olaszországban még mindig a Recco az úr

proreccosoriuszoda2015

Szuperrangadót nyert meg az olasz sztárcsapat a talján pontvadászatban.

Megvan a hatvanegyedik győzelme is a Pro Recco-nak. Nem is akárkit vert meg Vujaszinovics csapata, hiszen a nagy rivális, Bresciát fektette kétvállra.

A mérkőzésen nem játszott Tempesti, hiszen a kisebb betegséggel küszködött, így Volarevics állt a kapuba. Nos, a mérkőzés a harmadik negyedben dőlt el, mikor a Recco légiósai 3-1-es etapott produkáltak, így 7-5-öt mutatott az eredményjelző a záróetap előtt. Az utolsó negyedben nyolc gól is született testvériesen elosztva, így 11-9 lett a mérkőzés vége.