Utánpótlás – A KSI Kecskeméten gyűjtött be egy trófeát

ksidomperkupa

Az egyik legfiatalabb korosztályban nem találtak legyőzőre a sportiskolások.

A Dömper Kupa győztese, a KSI (Fotó: kisipolo.com)

A KSI nyerte a Kecskeméti Fürdőben megrendezett Dömper Kupát. Az eseménnyel mint ismeretes az autóbalesetben elhunyt kecskeméti vízilabdázóra, Nagysolymosi Tamásra emlékeztek.

A versenyen a 2005-ös korosztály mérettette meg magát.A rendező Kecskeméti Sportiskola csapata mellett a KSI, a Kópé UVSE, valamint a Százhalombatta csapata találkozott.
A házigazda kecskeméti fiatalok végül a leányfalusi és a százhalombattai csapatokat legyőzték, a KSI-től azonban kikaptak.

A Dömper Kupával párhuzamosan egy felkészülési tornát is rendeztek, amelyen a KESI 2002-es születésű, gyermekbajnokságban szereplő első és második csapata mellett a Cegléd fiataljai vettek részt. Ezt a tornát a ceglédiek nyerték.

Merész András, a KESI vízilabdacsapat vezetőedzője elmondta: a Dömper Kupán két nagyszerű győzelmet arattak a hazaik, a Központi Sportiskola csapata azonban kiemelkedett a mezőnyből. Hasznosnak ítélte a felkészülési tornát is – fejezte be a kesport.hu-nak.

Az érmeket és a Dömper Kupát Szenes Márton, a Hírös Sport Nonprofit Kft. ügyvezető igazgatója adta át a játékosoknak.