Sikeres főpróba

Győzelemmel hangolt a divízió I/B csoportos hoki-vb-re az U20-as válogatott.

Up-info Lejátszotta utolsó előkészületi mérkőzését a december 11-én rajtoló divízió I/B csoportos junior-világbajnokság készülő magyar jégkorong-válogatott. Az U20-as gárda Pozsonyban tartotta világbajnoki főpróbáját a házigazdák ifjúsági válogatottja ellen.

Betartották a taktikai utasításokat Fotó: MJSZ

Betartották a taktikai utasításokat  •  Fotó: MJSZ

Rich Chernomaz szövetségi edző – mint az a szövetség Facebook-oldalának beszámolójából kiderült – a Bors (Kiss B.) – Tóth, Sándor; Erdély, Garát; Stipsicz, Szabó; Fejes, Bugár – Szabad, Vértes, Kiss; Molnár, Kreisz, Szigeti; Sági, Révész, Péter; Sebestyén, Imre, Csíki; Majoross összeállítású együttest küldte a jégre az Ondrej Nepela Jégcsarnokban. A vezetést a házigazdák szerezték meg, de Sebestyén Dávid még az első felvonásban egyenlített (1-1). A második harmadban Péter Andor duplázott, így két negyed után a magyar juniorok vezettek 3-1-re. A záró játékrészben további két magyar gól született, vagyis a főpróba 5-1-es győzelemmel ért véget.