20 00 Németh András áll be Ádám Martin helyre.
19 57 Botka helyére jön Kalmár, Nego helyére pedig Gazdag Dániel érkezik.
19 54 Alekszander Kolev váltja Mincsevet.
19 51 Jöhet 6 perc hosszabbítás.
19 48 Dibusz hiába érezte a sarkot, 2-1-re vezetnek a bolgárok
19 46 Nagy Zsolt sikertelen, bal oldali beadása után Szoboszlainak is volt egy nagy helyzete Kalmár kirúgása után, de nem jött össze az egyenlítés. A bolgár kapust ezután ápolják egy kicsit.
19 42 Szoboszlai végzett el egy szabadrúgást, de ezúttal nem lőtte kapura. A beívelésre rosszul jött ki a bolgár kapus, de még rosszabbul próbált menteni Petkov. A hosszabbítás hetedik percében, a bolgár szerencsétlen fejesével mégis összejött az egyenlítés, 2-2 a végeredmény. A magyar válogatott az utolsó selejtezőmeccs eredményétől függetlenül ott lesz a 2024-es Európa-bajnokságon.
19 38 Szoboszlainak nagyon messziről kellett elvégeznie az ezért járó szabadrúgást, a lövése a kapu fölé megy.
19 35 De a rendes játékidőből már csak alig 4 perc van hátra, ez alatt kellene egyenlítenie a magyar válogatottnak a biztos továbbjutáshoz.

Írta a HVG

A Sport: Magyarország az utolsó pillanatban egyenlített Bulgária ellen, a válogatott kijutott az Eb-re bejegyzés először Hírpláza-én jelent meg.