Szalai Ádám rögtön az első meccse után a forduló játékosa lehet Svájcban

Mint arról beszámoltunk, a Mainzból igazolt Szalai Ádám góllal mutatkozott be az FC Basel színeiben, amely házigazdaként 3-0-ra legyőzte a Lausanne együttesét a svájci bajnokság 22. fordulójának szombati játéknapján.

A magyar válogatott támadó a szünetben állt be a találkozón, és egy félidő nem csak az első góljrára, de arra is elég volt neki, hogy rögtön jelöljék a forduló legjobb játékosa címére. Teljesítménye értékét tovább növeli, hogy elmondása szerint különös sérülést szenvedett a gólja után.

Szavazni a játékosok melletti emojival lehet a Facebookon, a svájci élvonal hivatalos oldalán:

Nem csak Szalai Ádám számára sikerült jól egyébként a svájci bajnoki forduló a hétvégén, hiszen a Grasshoppers jobbhátvédje, Bolla Bendegúz pontot érő gólt szerzett a 95. percben, a Young Boys elleni találkozón (2-2).

Légiósok: A 95. percben lett hős a magyar válogatott játékos – videó