U17-es Eb: győzelem Hollandia ellen – csoportgyőztes és negyeddöntős válogatottunk

Négy góllal győztünk a hollandok ellen.

A Szlovákok és a szerbek ellen aratott siker után jöhetett Hollandia U17-es válogatottunk az Eb-n.

Nos, az első negyedben 2-1-et mutatott az eredményjelző, még a másodikban is sikerült némi lőnyt még kicsakarnunk, 5-2. A hrmadik etap azonban döntetlent hozott, és a záróakkord holland góllal kezdődött, 7-5. Ezek után azonban rendeztük sorainkat és 10-6 állt a táblán. A végén maradt a közte négy, így a csoport élén zártunk és a negyeddöntőben a csapat.

A válogatott csütörtökön 14 órától játszik a Montenegró-Horvátország győztesével.

U17-es Eb, csoportmérkőzés:

Magyarország-Hollandia 11-7 (2-1, 3-1, 2-2, 4-3)
Gólszerzők:  Lantos 3, Szeghalmi 2, Kevi 1, Molnár 1, Mészáros 1, Vismeg 1, Pető 1, Nyíri 1 ill. Wouters 4, Schouwerwou 1, Rempt 1, Van der Weijden 1