Világliga: Félbeszakadt meccs, vihar, de győzelem a spanyolok ellen

Nagy meccsen arattunk győzelmet.

A tegnapi Kanada elleni fiaskó után, ma Spanyolország várt a srácokra.

Nos, az első negyedben 1-1-et követően jött Perrone majd Mallarach bombája, amire Kállay tudott válaszolni, 2-3. A második nyolc percben Pásztor lövése akadt be, majd ismét Mallarach jött, aki duplázott, 3-5. A nagyszünet előtt 4-6-os állásnál Nagy Ádám villant három másodperccel a vége előtt, 5-6. A harmadik nyolc percet Pásztor gólja kezdte és az övé zárta is az etapot, közte még négy gól esett, így 8-9-re még mindig a spanyolok vezettek. Ekkor egy nagy vihar csapott le Belgrádra és félbeszakították a meccset. Egy óráig állt minden, majd folytatódott a mérkőzés. Erdélyi góljával kiegyenlítettünk, majd jött Granados, 9-10. Várnai lövése azonban a 10-10-et jelentette. Pásztor révén a hajrában átvettük a vezetést. A spanyolok a vége előtt ötöshöz jutnak, amit Granados értékesített, 11-11. Az utolsó támadásunkon még előnyt harcoltunk ki, de nem sikerült Kállay lövése, jöhettek az ötösök. A ráadást mi bírtuk jobban, 4-1-re nyertük az ötös párbajt. Holnap Japán következik.