Bajnokok Ligája: Az OSC megszerezte első pontjait

Batori OSC MTI

Vincze Balázs együttese begyűjtötte első győzelmét a Bajnokok Ligájába. Az OSC simán verte a török Galatasarayt, méghozzá nem is akárhogy.

Bátori háromszor is eredményes volt (Fotó: MTI/archív)

Két nyeretlen, pont nélkül együttes találkozott az 5. fordulóban a B-jelű hatosban. A mérkőzést káprázatosan kezdte a magyar alakulat. Bátori duplájával majd Hegedüs találatával már 3-0-ra ment a magyar együttes. Az első negyedben maradt a közte három, így 4-1 araányban vezetett az OSC. A második nyolc percben  tudták növelni Gór-Nagyék a különbséget. Előbb a bekk majd Juhász ejtésével már 6-1 volt ide, de a nagyszünetben négy volt közte.
A fordulás után még rá tudott tenni a magyar együttes egy lapáttal. Bátori majd Graham lőtt egy hatalmas gólt, aztán megint Juhász jelentkezett. A záróakkord előtt pedig már hét volt közte, 11-4. Az utolsó negyedben már csak az eredmény számszerűsége volt a kérdés, végül nem lett meg a közte tíz, de nem bánkódunk emiatt, 13-4-re győzött Vincze Balázs együttese.

Bajnokok Ligája., 5. forduló:

OSC-Galatasaray 13-4 (4-1, 2-1, 5-2, 2-0)
Gólszerzők: Bátori 4, Juhász Zs. 2, Hegedüs 1, Graham 1, Decker Á. 1, Gór-Nagy 1, Német T. 1, Drasko Brguljan 1, Nagy Á. 1 ill. Biyik 2, Paskovics 1, Berke 1