Bajnokok Ligája: Egri döntetlen Herceg Noviban

egercsapat20171001

Egy gólszegény meccsen pontokat hullajtott az Eger Montenegróban.

Fotó: egrivizilabda / facebook

A három magyar csapat közül az Eger ugrott először medencébe a BL harmadik fordulójában.

Nos, a Herceg Novi az első negyedben Spaics góljával 1-0-ra vezetett. A második nyolc perc elején Vlachopulosz egyenlített majd Merkulov ellen ítéltek egy büntetőt, amit Rasovics vágott be, így már a hevesieknél volt az előny 2-1.

A fordulás után Hosnyánszky már kettőre növelte az előnyt, majd jött a válasz Ukropina révén. Sőt Radovicsegy fórt használt ki, így a záróakkord előtt 3-3 volt az állás. Az utolsó nyolc percben Merkulov révén ismét a hazaiaknál volt az előny, 4-3. Alig telt el fél perc, mikor Hosnyánszky 4-4-re módosította az állást.

Ez is maradt a vége, így a hevesi csapat egy pontot hozott idegenből.

Bajnokok Ligája, 3. forduló eredmények:

PVK Jadran Herceg Novi – ZF Eger (1-0, 0-2, 2-1, 1-1)
Gólszerzők: Ukropina 1, Merkulov 1, Radovics 1, Spaics 1 ill. Hosnyánszky 2, Rasovics 1, Vlahopulosz 1