Férfi Ob I: döntetlen az 5. forduló nyitányán

tatabanya201702

A Tatabánya ismét pontot szerzett otthon.

Fotó: TVSE / facebook

Miután az előző fordulóban legyőzte a Miskolcot ( bár a meccs még óvás alatt van) most a Pécs látogatott a bányászhoz.

Nos, egy igen fordulatos meccsen pontosztozkodás lett az összecsapás vége. Az első negyedben még a hazaiak voltak a jobbak, Kuncz, Kolarik és Szabó jóvoltából elhúztak 3-0-ra, ami az etap végére kettőre csökkent. A második nyolc perc a pécsieké volt, hiszen Csacsovszky Erik és Szatmári jóvoltából 4-3-ra már ők vezettek a nagyszünetben. A fordulás után sem változott semmi, már 3-7 is volt a vendégeknek, mikor elkezdett a a bányász kapaszkodni és az utolsó negyed előtt feljöttek minusz egyre. A záróakkordban Kolarik gólja a hajrában a 9-9-es végeredményt jelentette.

A Férfi Ob I., 5. forduló nyitánya:

Tatabánya-PVSK-Mecsek Füszért 9-9 (3-1, 0-4, 4-3, 2-1)
Gólszerzők: Kolarik 2, Kuncz 2, Kalanovics 1, Szabó B. 1, Hoppál 1, Fazekas 1, Szentesi 1 ill. Szatmáry 4, Opacak 2, Csacsovszky E. 2, Lajkó 1