Junior vb: Kétgólos vereség – a bronzéremért játszik a csapat

Két góllal kikapott a magyar válogatott a junior vb elődöntőjében. A mérkőzésen az olasz csapat 12-10-re győzött, így holnap a bronzéremért játszik a Horkai-legénység a görögök ellen.

2015juniorvb14

Két hibátlan együttes találkozott az elődöntőben. Az olaszok és mi is 100%-os mérleggel vártuk a meccset. Az első meccsen Szerbia nyolc góllal győzte le Görögországot, így már a délszláv együttes várhatta ellenfelét a holnapi fináléba.

Az első negyedben rendre az olaszok szereztek vezetést. 2-2 után elhúztak az olaszok és a 4-2-re ők vezettek a nyolc perc után. A félidőig egy gólt sikerült faragni. Manhercz talált be, így 6-5-ös hátrányban voltunk.

A harmadik negyedben nem sikerült egyenlíteni, rendre az olaszok válaszolni tudtak, mikor egyre feljöttünk, 7-9 állt az eredményjelzőn ekkor. A záróakkordban egyre nőtt a különbség négy perccel a vége előtt négygólos hátrányban volt az együttes. Ekkor egy hajrával 12-10-re módosította az állást a csapat, de közelebb már nem sikerült jönni.

Holnap a görögök ellen játszunk a bronzéremért, magyar idő szerint 9:50-kor.