Nem bírt az Eger a Barcelonetával

egererdelyi2016

Nem sikerült jól az Eger barcelonai túrája. A mérkőzésen a katalán csapat négy góllal jobbnak bizonyult.

Az Eger a nagyszünetig tartotta magát (Fotó: egrivizilabda.hu)

A mérkőzésen elején Erdélyi révén még vezetett az Eger, ám után Munarriz duplájával megfordította a katalán csapat a meccset. Sőt, a második nyolc percben ismét a spanyol játékos volt eredményes, így már 3-1 volt az állás. Azonban az Eger a nagyszünetre egálra hozta a meccset, Hárai majd Csuk volt ekkor eredményes, 3-3.

A nagyszünet után fej-fej mellett haladtak a csapatok egészen 5-5-ig. Ekkor azonban egy 3-0-ás négy percet produkált a hazai együttes, 8-5. Az utolsó negyedben Bedő kettőre hozta az egri reményeket, de Rasovics végképp eldöntötte a meccset. A végén Mallarach beállította a 10-6-os eredményt.

Ami a mai további eredményeket illeti. A Recco simán, a Brescia három góllal győzte le soros ellenfelét. Meglepetésre a Jug otthon döntetlenezett a Hannoverrel.

Bajnokok Ligája, 5. forduló:

Barceloneta – ZF-Eger 10-6 (2-1, 1-2, 5-2, 2-1)
Gólszerzők: Munarriz 4, S. Rasovics 2, Larube 1, Tahull 1, Fernandez 1, Mallarach 1 ill. Hárai 1, BEdő 1, Erdélyi 1, Csuk 1, Hosnyánszky 1,

Mai eredmények illetve a program:

A-csoport:

Szolnoki Dózsa Közgép – Spandau 12-7 (3-1, 5-3, 2-3, 2-0)
Gólszerzők: Vámos 3, Alekszics 2, Prlainovics 2, Varga Dénes 2, Gocics 1, janisik D. 1, Kis 1 ill. Dedovics 3, Saudadier 2, Cuk 1, Jungling 1

Nizza – Brescia 9-12 (1-1, 4-4, 3-5, 1-2)

Korábban játszották:
Olympiakosz Pireusz–A-Híd-OSC-Újbuda 7–4 (1–1, 2–1, 4–1, 0–1)
Gólszerzők: Milonakisz 2, Funtulisz 2, Geniduniasz 1, Buslje 1, Pontekiasz 1, ill. Bátori 2, Seman 1, Nikics 1

Tabella: 1. Olympiakosz 13 pont, 2. Szolnok 13 pont, 3. OSC 7 pont, 4. Brescia 7 pont, 5. Spandau 3 pont, 6. Nizza 0 pont