Sport: Magyarország – Szerbia – 2-1 – újabb nagy lépést tett a magyar csapat az Eb-részvétel felé

22 47 A magyar futball-válogatott szeptemberben 2-1-re győzte le Belgrádban a szerb válogatottat, ez alapján sem gondolhatta volna senki azonban, hogy a hazai visszavágó könnyű menet lesz. Nem is lett, a szerb csapat komoly nyomást helyezett a magyar csapatra, és bár Varga góljával vezetést szereztünk, a gyors egyenlítés már jelezte, hogy nem lesz könnyű meccs. Hiába szerzett tehát Sallai újból vezetést, főleg a második félidő elején érezhető szerb fölény, a les miatt meg nem adott gólok és kapufák mutatták, hogy a meccs egyáltalán nincs lefutva. A második félidőben a magyar válogatott jóformán végig bekkelt, minden egyes labdáért komoly küzdelem folyt, és talán ettől is ilyen értékes ez a győzelem. A magyar válogatott jelenleg 13 ponttal vezeti a G csoportot, kissé lerázva a továbbra is csak 10 ponttal álló szerbeket. A csapat legközelebb Litvániába látogat kedden, akik azonban 2-0-ra verték idegenben Bulgáriát, vélhetően nem lesz egyszerű meccs. Ha azt a mérkőzést megnyeri a magyar csapat, akkor hat meccset játszva 16 ponttal vezeti majd a csoportját és Eb-résztvevő.

Minden egyes labdáért hatalmas küzdelem zajlik. Mégsem lehet azt mondani, hogy sportszerűtlen lenne a meccs. A 89. percben járunk.
22 42 Botka sárgát kap, amiért lerántotta ellenfelét, Kalmár pedig reklamálásért kap egyet.
22 41 Szerb beadás és csúsztatott fejes, a kapunk mellé megy.